prosze o pomoc

Witam,

Mam nadzieje, ze to forum wciaz 'dziala', mimo ze jestem aktualnie jedynym uzytkownikiem on-line...

Jestem bardzo nowym uzytkownikiem 'smartftp' (wersja najnowsza, spolszczona) i niestety nie mam pojecia, jak rozwiazac moj problem.
Zaden z dokumentow html nie wyswietla sie w podgladzie (pokazuje pusta strone); wiem ze dokumenty sa poprawne (przeszly walidacje w3c) a dla pewnosci probuje rowniez podgladnac zapisane na komputerze strony sciagniete z internetu - zadna sie nie wyswietla.
Oczywiscie przy probie wyslania strony na serwer efekt jest ten sam - strona jest pusta.

Domyslam sie, ze problem moze byc bardzo banalny ale kazdy kiedys zaczynal...
Jesli to mozliwe, prosze o pomoc i z gory dziekuje.

Przepraszam za długą nieobecność, ale byłem przez ostatnie dwa miesiące wyjątkowo zajęty. Mam nadzieję, że zanalazłeś jakieś rozwiązanie. Okienka podglądu służą głównie do podglądu plików graficznych, natomiast jeżeli chcesz zobaczyć plik strony HTML to zaznacz go i wybierz z menu podręcznego lub z menu Polecenia pozycję Otwórz z... i wybierz twoją domyslną lub zdefiniowaną przeglądarkę. Jednak zarówno podgląd grafiki, otwieranie strony HTML czy edycja pliku zawsze odbowya się na twoim komputerze, więc określony plik musi zostać ściągnięty z powrotem na komputer klienta i może wiązać się to z pewnymi nieścisłościami, a mianowicie, jeżeli linki na twojej stronie do plików CSS i obrazów są względne to zobaczysz twoją stronę w okrojony sposób, to znaczy bez grafik i bez odpowiedniej oprawy graficznej, którą zapewnia plik CSS, albowiem tych plików nie ma przecież w lokalizacji do której ściągany jest plik, jeżeli na stronie są linki bezwględne czyli cały link włącznie z http:// to np. znajdujący się za nim obraz powinien być widoczny.
Pozdrwiam,
Janusz