Jump to content

Photo

Bir Yardım "belirtilmeyen hata"

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 PePuK

PePuK
  • Members
  • 4 posts

Posted 11 May 2008 - 04:20 PM

smart ftpnın son surumunu yukledım ama sımdı acılıyor
dosya silip yukleyebiliyorum ama editleme yapmaya calısıtıgımda "belirtilmeyen hata" diye bir uyarı alıyorum neden olarabılır acaba

Edited by PePuK, 11 May 2008 - 04:21 PM.

#2 Ring_of_fire

Ring_of_fire
  • Translator
  • 43 posts

Posted 13 May 2008 - 02:42 PM

smart ftpnın son surumunu yukledım ama sımdı acılıyor
dosya silip yukleyebiliyorum ama editleme yapmaya calısıtıgımda "belirtilmeyen hata" diye bir uyarı alıyorum neden olarabılır acaba

Lütfen en son sürümü bu linkten indirin:
http://www.smartftp....get/SFTPMSI.exe

Kurulum yapıldıktan sonra sisteminizin büyük ihtimalle yeniden başlatılması gerekecektir. Windowsu tekrar başlatın. Türkçe dil eklentisini kurmadan önce programı kullanmayı deneyin.

Problem yaşamaya devam ederseniz SmartFTP'nin kurulu bulunduğu sisteminiz ve hangi sürümü SmartFTPyi kullandığınız bildirirseniz daha çabuk yardım sağlanabilir.

Kolay gelsin.

#3 PePuK

PePuK
  • Members
  • 4 posts

Posted 15 May 2008 - 07:21 PM

Lütfen en son sürümü bu linkten indirin:
http://www.smartftp....get/SFTPMSI.exe

Kurulum yapıldıktan sonra sisteminizin büyük ihtimalle yeniden başlatılması gerekecektir. Windowsu tekrar başlatın. Türkçe dil eklentisini kurmadan önce programı kullanmayı deneyin.

Problem yaşamaya devam ederseniz SmartFTP'nin kurulu bulunduğu sisteminiz ve hangi sürümü SmartFTPyi kullandığınız bildirirseniz daha çabuk yardım sağlanabilir.

Kolay gelsin.

Windows vista home premium kullanıyorum daha once defalarca indirip kurdugum halde aynı sorunu verdi anlamadım gercekten.

#4 Ring_of_fire

Ring_of_fire
  • Translator
  • 43 posts

Posted 16 May 2008 - 03:09 PM

Windows vista home premium kullanıyorum daha once defalarca indirip kurdugum halde aynı sorunu verdi anlamadım gercekten.

Sadece dosya düzenlemeye çalışırken böyle bir hata ile karşılaşıyorsanız, düzenleme yapacak program ile ilgili bir sorun da olabilir. "Araçlar>Ayarlar>Karşı Dosyanın Düzenlenmesi" bölümüne gidin ve açmak istediğiniz dosyayı düzenlemek için farklı bir program belirleyin ve işlemi tekrar deneyin.

Her durumda bu bölümde Yardım>Hakkında>Sistem Bilgilerinde bulunan bilgileri kopyalayıp yapıştırmanızı tavsiye ediyoruz ki hangi sürümler sözkonusu anlayabilelim.

#5 sethshawn

sethshawn
  • Members
  • 1 posts

Posted 25 January 2011 - 11:53 AM

Animatör bazen gerçekten hayal çizimi yararlı.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users